O nás

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám představit naši velkoobchodní společnost Bakr s.r.o., zaměřenou na prodej originálního příslušenství a originálních dílů pro mobilní telefony značek Nokia - MICROSOFT, Sony , Samsung, LG, Huawei, Xiaomi,Lenovo , společnost BAKR s.r.o. je také oficiálním distributorem značek CG MOBILE (GUESS,FERRARI,MERCEDES,BMW,MOLESKINE), ROXFIT,NILLKIN,USAMS,REMAX,PUDINI,MERCURY,KISSWILLpro ČR a SR . V současné chvíli společnost Bakr s.r.o zajišťuje dodávky po celé České republice ale i do dalších zemí v celé EU. Díky dlouholetým zkušenostem na trhu s mobilním příslušenstvím jsme schopni zajistit ty nejlepší ceny, rychlé dodání a kvalitu zboží.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

S pozdravem

Tým Bakr s.r.o.

Obchodní podmínky společnosti Bakr s.r.o.BAKR s.r.o., se sídlem Třebohostická 564/9, 100 00, Praha 10 - Strašnice IČ: 26725274 DIČ: CZ26725274 (dále jen „prodávající“) stanoví tyto obchodní podmínky (dále jen „OP“) pro prodej zboží z internetového obchodu prodávajícího zákazníkům prodávajícího (dále jen „zákazník“ či „kupující“).

1. Všeobecná ustanovení

Tyto OP platí pro nákup prostřednictvím internetového portálu společnosti BAKR s.r.o. OP blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího (zákazník). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje tyto OP. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito OP, které jsou zároveň pro obě strany závazné. Kupní smlouva – objednávka kupujícího je návrhem na uzavření kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícímu s tímto jeho návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Registrací na webu prodávajícího, případně nejpozději momentem uzavření kupní smlouvy, je kupující vázán těmito OP a kupující s nimi vyjadřuje souhlas. Registrací uživatelského účtu souhlasí kupující se zasíláním obchodních nabídek. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2. Objednání zboží

Objednávat lze pomocí uživatelského účtu zákazníka, případně e-mailu. Předmětem kupní smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce potvrzené kupujícím. Aby se jednalo o řádnou objednávku, je nutné vyplnit veškeré požadované údaje a náležitosti uvedené v objednávkovém formuláři. V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo ke změně ceny dodávaného zboží ze strany dodavatele prodávajícího, má prodávající právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou účinností odstoupit. Toto prodávající kupujícímu bez zbytečného odkladu oznámí. Stejné oprávnění si prodávající vyhrazuje i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu. Přijatá objednávka bude zpracována do 24 hod. od přijetí (v prac. dny od 9:00 do 18:00 hod.). O potvrzení objednávky, zpracování objednávky a odeslání zásilky bude zákazník informován e-mailem či prostřednictvím uživatelského účtu. V případě nejasností bude prodávající kontaktovat kupujícího emailem nebo telefonicky.

3. Platební podmínky a jednotlivé způsoby plateb

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu prodávajícím v okamžiku potvrzení objednávky a jsou závislé na druhu registrace kupujícího a platných cenách v okamžiku přijetí objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na e-mailové objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo objednávku odmítnout. Platební podmínkou je platba v hotovosti při předání zboží nebo možnost využití dalších způsobů plateb, které jsou uvedeny níže. Způsoby plateb: platba dobírkou faktura - tuto možnost nabízíme stálým zákazníkům. Doprava při objednávce nad 2.000,- Kč s DPH je zdarma - při objednávce do 2.000 kč s DPH je 80 Kč bez DPH. Minimální objednávka 1000,- Kč bez DPH. Minimální měsíční odběr - 3000,- Kč bez DPH. S platností od 1.1.2016 cena balíku UPS standart do zahraničí 10-15 EUR dle destinace. Cena balíku UPS standart dobírka do zahraničí 15-20 EUR dle destinace. Při objednávce nad 350 EUR doprava zdarma. Pátek - české objednávky a jejich expedice v ten samý den musí být odeslána max do 17:00

4. Dodací podmínky

Dodávky zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 1 - 5 dnů pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list, je-li to pro daný druh zboží obvyklé, daňový doklad je součástí zásilky. Zásilky přepravuje standardně DPD, PPL, UPS. Zákazník je předem informován telefonicky o čase doručení přepravcem DPD, PPL, UPS. Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.

Nepřevzetí zboží

Nepřevezme-li kupující objednané zboží, a zboží bude vráceno prodávajícímu, je prodávající oprávněn požadovat po kupujícím vynaložené náklady na dopravu zboží v plné výši. Po vrácení nepřevzatého zboží zpět do sídla prodávajícího, bude kupujícímu vystavena zálohová faktura na dopravu zboží se splatností 10 dní. V případě, že nebude faktura uhrazena, je prodávající oprávněn vyžadovat její úhradu soudní cestou.
 
 

 

 

porównać - 0 szt.

 

 

 

 

  Kod Nazwa produktu Wasza cena    

 
 
 


 
 
 

 

Last visited

 


 

 

 
    Kod Nazwa produktu Wasza cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 
 

 

 

Prawa autorskie © 2021 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz