Bakr s.r.o.


Třebohostická 564/9
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00

e-mail: bakr@bakr.cz
ICQ: 431-916-086
MSN: bakr@bakr.cz

IČO: 267 25 274
DIČ: CZ 267 25 274
16. září 2002
OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 89775



Korespondenční adresa a adresa pro zasílání reklamací:


Bakr s.r.o.

Třebohostická 564/9
100 00 Praha 10 - Strašnice

Kontakty


Velkoobchod


Josef Pizinger - General Manager
Tel: +420 722 566 188
Email: pizinger@bakr.cz
skype: F4sTe3

Adam Müller - Senior Sales Specialist
Tel.: +420 739 382 555
Email: muller@bakr.cz
Skype: bakrmuller

Jaroslav Mistoler - Senior Sales Specialist
Tel.: +420 736 513 561
Email: mistoler@bakr.cz
ICQ: 465172299

Tomáš Kubelka - Sales Specialist
Tel.: +420 604 126 120
Email: Kubelka@bakr.cz
Skype: kubelkat

Jan Staněk - Junior Sales Specialist
Tel.: +420 603 424 075
Email: stanek@bakr.cz
Skype: live:.cid.5e0502bd4cda18c2

Michal Hrdlička - Junior Sales Specialist
Tel.: +420 603 881 959
Email: hrdlicka@bakr.cz
Skype: live:.cid.f811335aef6dddf8

Reklamace


Email: reklamace@bakr.cz

Ondřej Vencl
Tel: +420 608 555 855
Email: vencl@bakr.cz

David Brümmer
Tel.: +420 608 555 855
Email: brummer@bakr.cz

Milan Schlinz
Tel.: +420 608 555 855
Email: schlinz@bakr.cz

Daniel Vrbík
Tel: +420 608 555 855
Email: vrbik@bakr.cz

Kontakt pro přepravní služby


Tel.: +420 734 585 575
 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz